Recente beoordelingen Marrakesh
[nena1978, 10.08.2010] Dit hotel is alles helemaal top.
Alles is goed de service. De mensen zijn beleefd die er werken. En alles ziet er netjes uit en het is heel mooi dichtbij alles in Marrakech.
[daphne_l, 01.07.2010] Het is een schitterend gebouw, dat als een pilaar boven de stad uit komt. Het is makkelijk als navigatie punt. In alle licht soorten is deze moskee mooi om te zien en foto´s van te maken. Hoe het precies werkt weet ik niet, maar door middel van een soort bal op de top van toren is het mogelijk te tijd af te lezen. In de periode dat nog niet iedereen een horloge had natuurlijk super makkelijk. Er is om de toren heen een soort park, maar helaas zijn daar veel zwervers. Jammer voor die mensen en voor de kwaliteit van het park.
[daphne_l, 01.07.2010] Volgens onze gids in Marrakesh, is dit een Koranschool. Maar daarnaast had ik ook een beetje het idee dat dit een soort klooster-achtige bedoeling had. Nu is dat natuurlijk moeilijk om te zeggen om de verschillende geloven niet af te vallen. Het is een vrij simpel en kleurloos gebouw. Op sommige plekken kan het wel een opknap beurt gebruiken.
Als je vanuit het binnen-plein het gebouw in gaat, zie je de kleine kamers waar de studenten verblijven. Deze zijn uiterst simpel. Er is daadwerkelijk niets aan te zien. Voor je culturele ontwikkeling en de vorm van dit gebouw is het zeker de moeite waar
[meer]
[daphne_l, 01.07.2010] Echt een schitterende tuin. De kleuren zijn echt goed bij elkaar gekozen en je waant je in een andere wereld in vergelijking tot de straat waar deze tuin in licht. Het is er wel redelijk druk, dus het is even je moment kiezen om de juiste foto te maken. Als ik het me goed herinner is er ook een soort monument (of het graf) van Yves Saint Laurent. Hij was een soort van ontwerper / geldschieter / beheerder van de tuin, naast natuurlijk het werk waar wij hem allemaal van kennen. (de mode)
De tuin ziet er goed onderhouden uit. Een enkele fontein stond een beetje droog, maar dat maakt de grote vijver i
[meer]
[daphne_l, 01.07.2010] Een groot plein waar altijd wel wat te beleven is. Er is volgens mij iedere dag wel een soort markt. Let wel op! Er lopen vrouwen die zomaar Henna op je hand spuiten en er dan geld voor willen. Net als het maken van foto´s moet je heel voorzichtig zijn. De waterverkopers zijn echt een foto waard, maar willen hier geld voor. En er lopen ook kleine kinderen die ineens aan je tas / jas, of wat dan ook maar mogelijk is, gaan hangen. Dan moet je ze betalen voordat ze los laten. Ergens op het plein is het mogelijk om op een balkon aan het plein een drankje te doen, dit is echt een aanrader tijdens zon
[meer]
[daphne_l, 30.06.2010] Ook weer een verblijf tijdens één van mijn studiereizen met mijn opleiding. Waarschijnlijk is dit hotel niet gewent om zo een grote groep buitenlandse gasten te ontvangen.
De kamers waren schoon en prima. In onze eerste kamer bleek de WC te lekken, binnen een kwartier hadden we een nieuwe kamer en zelfs onze bagage werd naar die nieuwe kamer gebracht. Het personeel kwam op mij vaak zenuwachtig over, maar misschien komt dat omdat wij geen Frans tegen ze spraken. Het ontbijt was prima, er was een beperkte maar goede keuze uit verschillende dingen. Alleen het drinken tijdens het ontbijt was bepe
[meer]
[Maarten, 17.06.2010] Een oase van rust en huiselijkheid in het midden van de hectische medina van Marrakech. zelden zijn wij zo hartelijk ontvangen als door manager Abdel en zijn fantastische team. Ook Marc de Franse eigenaar van de riad komt hoogst persoonlijk kennis maken en laat vol trots alle hoeken van zijn prachtige en comfortabele Riad zien. Werkelijk niets is Abdel en zijn team te veel om te organizeren gaande van een overheerlijk traditionele maaltijd tot een bewaakte parking om de hoek, taxi of wat dan ook!! Absoluut een aanrader voor diegene die de hectiek van Marrakech aan den lijfe wil ervaren maar to
[meer]
[fifi2186, 14.03.2010] Zeer leuk verblijf gehad
Nous avons passé un excellent séjour (20.02.2010 27.02.2010) à Marrakech, logés au Riad Dar Sholmes.
André et Sofia nous avons acceuillis très amicalement, le Riad est agréable et construit assez authentique.
Le petit déjeuner est bon et le personel très attentif.
André nous a donné de bonnes adresses à boire et à manger et il a organisé une journée dans la Vallée de l’Ourika.
Chaque jour il était là pour nous renseigner, mais jamais nous avons eu l’impression qu’il nous manquait du privé.
En sortant du Riad on tombe tout de suite dans la vraie vie Maroc
[meer]
[Flamanim, 14.10.2009] Het rustigste plekje midden in de drukke souks van de Medina. Vanaf het moment dat je de Riad binnen komt, wordt je op een zeer hartelijke en familiale wijze in de watten gelegd. Voor de uitbaters is er niets teveel en ze doen alles om van je verblijf iets onvergetelijks te maken.
Riad bezit 8 mooi ingerichtte kamers en op aanvraag kookt de familie de allerlekkerste gerechten voor je klaar die je dan op het prachtige dakterras kan opsmullen. Echt een aanrader ! ! !
[Viva-1, 13.05.2009] Ik heb in deze riad verbleven in april 2009. Het was een zeer aangename ervaring. De ontvangst van Aziz en Sofian was heel vriendelijk. Zij doen hun uiterste best om goede gastheren te zijn.
De suite (ik verbleef in de suite genaamd 'piano') is mooi, met 1 dubbel bed en 1 enkel bed. Zij geeft uit op de patio met zwembad en palmbomen.
Er zijn 3 salons waar je kan relaxen of van een maaltijd genieten. Boven is het zonneterras goed beschut en lekker warm.
De ligging van de riad is goed, gemakkelijk bereikbaar voor de taxi en in het begin van de Medina.
De andere gasten waren heel vrien
[meer]
[Yannick-Bakker, 11.05.2009] Ontzettend net park en vooral mooi, er hangt een lekkere rustige sfeer en het is niet druk! Zeker een aanrader om een dagje erheen te gaan (aangeraden vanaf 14.00 half tarief)