Het appartement biedt alles wat je nodig hebt, waardoor je licht kunt reizen en van je vakantie kunt genieten. Lekker makkelijk!
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
De gastheer wordt herhaaldelijk geprezen om haar vriendelijkheid en behulpzaamheid, waardoor gasten zich meteen thuis voelen. Superlief!
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Gasten benadrukken steeds weer de netheid en het uitstekende onderhoud van het appartement, wat zorgt voor een aangenaam verblijf, echt top!
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Elke unit is uitgerust met verwarming, wat zorgt voor een comfortabel en warm verblijf. Lekker warmpjes!
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Eerdere gasten hebben opgemerkt dat het boekingsproces eenvoudig en probleemloos was. Zo hoort het!
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Het appartement ligt op 43 km van het treinstation van Cham, waardoor je handige reismogelijkheden hebt. Ideaal als je met de trein komt!
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Elke unit beschikt over een complete keuken met een vaatwasser, magnetron en waterkoker voor een gemakkelijke maaltijdbereiding. Handig!
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
De Activ Card biedt toegang tot tal van ervaringen in de omgeving, waardoor je verblijf nog leuker wordt. Zeker de moeite waard!
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Het appartement heeft een centrale ligging in Bodenmais, maar behoudt toch een rustige en ontspannen sfeer. Ideaal, toch?
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Gasten kunnen heerlijk ontspannen op het balkon en genieten van het adembenemende uitzicht op de Silberberg. Klinkt goed, hè?
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Verken de schilderachtige omgeving van Bodenmais met diverse wandelpaden en buitenactiviteiten. Zin in een wandeling?
Dit was nuttig
Dit was niet nuttig
Nee, Gästehaus Helga heeft geen zwembad.
Nee, bij Gästehaus Helga zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Gästehaus Helga heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Gästehaus Helga bevindt zich op Lärchenweg 31 , 94249 , Bodenmais, , Bodenmais, Duitsland.
In de buurt van Gästehaus Helga liggen de volgende populaire attracties: Naturpark Bayerischer Wald, Skigebiet Großer Arber, Nationalpark Bayerischer Wald, Großer Arber, Národní park Sumava, Museumsdorf Bayrischer Wald, Großer Arbersee, Lyžařský areál Špičák.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.