- Populaire keuze
Het hotel biedt eenpersoonskamers tot ruime gezinssuites voor maximaal vijf personen, perfect voor een gezinsuitje.
Het hotel is gunstig gelegen nabij het meer, winkels, restaurants en het stadscentrum.
Geniet van het rustige zwembad en de tuin, perfect om te ontspannen en te genieten van de zon.
Slechts 5 minuten lopen van de rivier de Neckar, met een schilderachtig uitzicht en mogelijkheden om te ontspannen.
Het restaurant van het hotel biedt heerlijke maaltijden, inclusief veganistische opties, en een heerlijke dinerervaring.
Gelegen in het hart van de winkel- en voetgangerszone van Mannheim, met gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer.
Gasten zijn enthousiast over de unieke PsychoAperitif, waarbij u drie bijvoeglijke naamwoorden kiest die uzelf beschrijven en een gepersonaliseerde cocktail, hapjes en een ansichtkaart ontvangt.
Op 20 minuten lopen van het congrescentrum, de watertoren en het centraal station van Mannheim.
Begin uw dag met een heerlijk ontbijtbuffet met een verscheidenheid aan opties voor elke smaak.
Gasten prijzen consequent het personeel voor hun vriendelijkheid, behulpzaamheid en aandacht voor detail.
Geen beschrijving beschikbaar
Prijstrend
Er zijn momenteel geen prijstrendgegevens beschikbaar
Nee, Hotel Luise Mannheim - by SuperFly Hotels heeft geen zwembad.
Ja, Hotel Luise Mannheim - by SuperFly Hotels hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel Luise Mannheim - by SuperFly Hotels heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Hotel Luise Mannheim - by SuperFly Hotels inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Luise Mannheim - by SuperFly Hotels bevindt zich op U1 11-12, 68161, Mannheim, Duitsland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.
Misschien vind je deze accommodaties ook interessant…