
1 / 1
Verblijf op een centrale locatie in Flaine Forum, dicht bij de skipistes, lokale winkels en het openbaar vervoer.
Kies voor een verblijf met een privéterras dat een weids uitzicht biedt over het omliggende landschap van Flaine.
Houd er rekening mee dat je bij aankomst zelf je bagage van het centrale kantoor naar je specifieke accommodatie moet vervoeren.
Profiteer van een behulpzaam team dat je ondersteunt bij vragen over de accommodatie, het ophalen van sleutels en lokale aanbevelingen.
Reserveer een plek in de beschikbare overdekte garages om je voertuig tijdens je verblijf veilig te stallen.
Regel een dagelijkse bezorging van brood en gebak door je bestelling voor 18:30 uur door te geven bij de receptie van de residentie.
De terrassen van de appartementen beschikken mogelijk niet over parasols, wat het comfort tijdens de felste zonuren kan beïnvloeden.
Sommige keukenapparaten, zoals koelkasten, kunnen tijdens het gebruik hoorbaar geluid produceren.
Afstand tot Appartement Flaine Forum
Flaine:0.1 km
Geneva International Airport:51.7 km
Nee, Appartement Flaine Forum heeft geen zwembad.
Ja, Appartement Flaine Forum hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Appartement Flaine Forum heeft Parkeren voor gasten.
Appartement Flaine Forum bevindt zich op Flaine Forum, 74300, Flaine, Frankrijk.
In de buurt van Appartement Flaine Forum liggen de volgende populaire attracties: Lac d'Annecy, Avoriaz 1800 Portes du Soleil, La Rosière, Domaine Morzine - Les Gets, Cornavin railway station, Tunnel du Mont-Blanc, Les Portes du soleil, Lac Léman.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.