


1 / 39
Ontspan bij het buitenzwembad, met een fijne muzikale achtergrond, perfect voor zowel volwassenen als kinderen om van te genieten.
Dompel je onder in een uniek ingerichte omgeving, met levendige kleuren en een pittoreske stijl die doet denken aan Cuba, samengesteld door de eigenaren Osvaldo en Rita.
Verken de natuurlijke schoonheid van Nationaal Park Cilento, dat op slechts een paar kilometer afstand ligt en ideaal is voor buitenliefhebbers.
Ontdek een speelkamer voor kinderen en een apart kinderzwembad, zodat jongere gasten gedurende hun verblijf leuke activiteiten hebben.
Ervaar het gemak van volledig uitgeruste keukens en eigen badkamers in elk appartement, compleet met balkons die een pittoresk uitzicht op zee bieden.
Blijf actief met fitnesslessen ter plaatse en huur gemakkelijk fietsen of auto's om de omgeving te verkennen, die populair is voor fietsen en kanoën.
Afstand tot Casa Carolina
Agrópoli:1.3 km
Second Temple Of Hera (Also Called Of Neptune Or Poseidon):6.8 km
Naples International Airport:83.9 km
Ja, Casa Carolina heeft 2 zwembaden.
Ja, Casa Carolina hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Casa Carolina heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Casa Carolina inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Casa Carolina bevindt zich op Via S. Marco, 94, 84043, Agrópoli, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.