Ontdek de charme van de voetgangerszone in de oude stad van Ajaccio. Je bent binnen 5 minuten lopen bij het Nationaal Museum van de Bonaparte Residentie en Place Foch.
Bereid je eigen maaltijden in de kitchenettes, die in sommige eenheden zijn uitgerust met een kookplaat, magnetron, koelkast, waterkoker en kookgerei.
Geniet van een comfortabel verblijf in appartementen met airconditioning, wat zorgt voor een aangename omgeving, ongeacht het weer.
Afstand tot Les Appartements Quartier San Carlu, Vieille Ville & Citadelle
Ajaccio:0.2 km
Fesch Museum:0.5 km
Nee, Les Appartements Quartier San Carlu, Vieille Ville & Citadelle heeft geen zwembad.
Ja, Les Appartements Quartier San Carlu, Vieille Ville & Citadelle hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Les Appartements Quartier San Carlu, Vieille Ville & Citadelle heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Les Appartements Quartier San Carlu, Vieille Ville & Citadelle bevindt zich op 13 Rue Roi de Rome, 20000, Ajaccio, Frankrijk.
In de buurt van Les Appartements Quartier San Carlu, Vieille Ville & Citadelle liggen de volgende populaire attracties: Calanche of Piana, Plage de Girolata, Réserve naturelle de Scandola, Aéroport Ajaccio Napoléon Bonaparte, Le col de Bavella, Marine de Porto, Parc Naturel Régional de Corse, Gare Maritime et Routière d'Ajaccio.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.