


1 / 68
Ervaar een verblijf in een prachtig gerenoveerd historisch gebouw, met ruime, moderne appartementen die met oog voor detail zijn ingericht en een gastvrije sfeer bieden.
Maak gebruik van ruime familiekamers, waarvan sommige een unieke mezzanine hebben die extra slaapruimte biedt, ideaal voor gezinnen met kinderen.
Verken het hart van Lyon, direct achter de Opéra National de Lyon en op loopafstand van het Museum voor Schone Kunsten en het Hôtel de Ville.
Geniet van een uitgebreid continentaal ontbijt met diverse items, waaronder gebak, ontbijtgranen en verse sappen, die bij aankomst zorgvuldig in je koelkast worden geplaatst.
Ontdek een keuken met een vaatwasser, oven, magnetron, broodrooster en een hoogwaardig koffiezetapparaat, perfect voor het bereiden van maaltijden en het genieten van verse koffie.
Geniet van moderne gemakken, waaronder een flatscreen-tv met streamingdiensten en een Google Home-apparaat voor muziek en assistentie in de badkamer.
Afstand tot LOGE DE L'OPERA
Lyon:1.2 km
Lyon-Saint Exupéry Airport:20.2 km
Nee, LOGE DE L'OPERA heeft geen zwembad.
Nee, bij LOGE DE L'OPERA zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, LOGE DE L'OPERA heeft Parkeren voor gasten.
LOGE DE L'OPERA bevindt zich op 18 rue Joseph Serlin, 01. Hôtel de Ville, 69001 Lyon, Francia, , Lyon, Frankrijk.
In de buurt van LOGE DE L'OPERA liggen de volgende populaire attracties: Gare de la Part-Dieu, Aéroport Lyon Saint Exupéry, Lyon Eurexpo, I-Way, Les berges du Rhône, Place des Terreaux, Old Town, Centre Commercial la Part-Dieu.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.