- Gratis wifi
- Parkeren
- Huisdieren toegestaan

1 / 1
Bereid je eigen maaltijden in de kitchenette die is voorzien van een oven, magnetron en broodrooster.
Parkeer je auto veilig op het privéterrein tegen een extra vergoeding.
De appartementen bevinden zich in het souterrain en vertonen tekenen van vochtigheid.
Regel je vervoer van of naar de luchthaven met de betaalde pendeldienst.
Je loopt in 400 meter naar metrostation Ponte Lungo voor een gemakkelijke verbinding door de stad.
Maak tijdens je verblijf gebruik van de wasmachine in je eigen accommodatie.
Houd het binnen aangenaam met het aanwezige airconditioningsysteem.
Sommige onderdelen van het interieur, waaronder het meubilair in de keuken en badkamer, vertonen tekenen van slijtage en beschadigingen.
Via Paolo Paruta, 20, 00179, Rome, Italië
Dicht bij metrostation Ponte Lungo
Je loopt in 400 meter naar metrostation Ponte Lungo voor een gemakkelijke verbinding door de stad.
Via Paolo Paruta, 20, 00179, Rome, Italië
Nee, Olimpo Apartments St John in Lateran heeft geen zwembad.
Ja, Olimpo Apartments St John in Lateran hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Olimpo Apartments St John in Lateran heeft Parkeren voor gasten.
Olimpo Apartments St John in Lateran bevindt zich op Via Paolo Paruta, 20, 00179, Rome, Italië.
In de buurt van Olimpo Apartments St John in Lateran liggen de volgende populaire attracties: Trastevere, Rome Fiumicino Leonardo da Vinci International Airport, Colosseum, Station Roma Termini, Monti, Centro Storico, Trevifontein, Termini Metro Station.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.