Geniet vanaf de verhoogde locatie op de bergpas van een weids uitzicht op de Berner Alpen, inclusief de Eiger, Mönch en Jungfrau.
Neem een duik in het natuurlijke infinity-zwembad terwijl je uitkijkt over het omliggende bergpanorama.
De openbare busdienst naar de locatie Lüderenalp rijdt alleen in het weekend.
Maak gebruik van de sauna, de biljarttafel en de speeltuin, of verken de omgeving via wandel- en fietspaden.
Begin je dag met een ontbijt met huisgemaakt Zopf-brood en jam, of dineer op het terras met Thaise curry en desserts.
De accommodatie biedt een mix van eenvoudige kamers met eigen badkamer, bijgebouwen met gedeelde faciliteiten en slaapzalen.
Afstand tot Bärnsicht Panorama Hotel
Wasen im Emmental:0.1 km
Euroairport Basel-Mulhouse-Freiburg:65 km
Ja, Bärnsicht Panorama Hotel heeft 2 zwembaden.
Ja, Bärnsicht Panorama Hotel hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Bärnsicht Panorama Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Bärnsicht Panorama Hotel bevindt zich op Lüderenalp, 3457, Wasen im Emmental, Zwitserland.
In de buurt van Bärnsicht Panorama Hotel liggen de volgende populaire attracties: Vierwoudstrekenmeer, Hauptbahnhof Luzern, Meiringen-Hasliberg skiing area, Station Interlaken East, Station Interlaken West, Lake Thun, Hauptbahnhof Bern, Bahnhofplatz.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.