
1 / 1
Ervaar comfortabele verblijven voor gezinnen, met voldoende ruimte voor twee volwassenen en twee kinderen, wat zorgt voor een aangenaam bezoek voor iedereen.
Verken het stadscentrum van Lecco, dat op korte loopafstand ligt en je gemakkelijk toegang biedt tot lokale bezienswaardigheden en voorzieningen.
Profiteer van een gunstig gelegen locatie voor wie vanuit Milaan komt, met voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt.
Ontdek een volledig uitgeruste keuken, perfect om maaltijden te bereiden en je thuis te voelen tijdens je verblijf in Lecco.
Geniet van een ontbijt dat is afgestemd op jouw voorkeuren, waarbij de eigenaar rekening houdt met specifieke verzoeken voor een heerlijk begin van je dag.
Afstand tot B&b del bosco e del lago Elimar
Lecco:0.9 km
Castle Of Vezio:19.6 km
Bergamo Orio Al Serio Airport:31.3 km
Nee, B&b del bosco e del lago Elimar heeft geen zwembad.
Nee, bij B&b del bosco e del lago Elimar zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, B&b del bosco e del lago Elimar heeft geen parkeergelegenheid.
B&b del bosco e del lago Elimar bevindt zich op Corso Promessi Sposi, 20, 23900, Lecco, Italië.
In de buurt van B&b del bosco e del lago Elimar liggen de volgende populaire attracties: Station Milano Centrale, Internationale luchthaven Milaan-Linate, Comomeer, San Siro, Brera, Duomo di Milano, fieramilano Rho, Centrale Metro Station.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.