


1 / 5
Ontdek geselecteerde kamers die een uniek perspectief bieden op het iconische Dogenpaleis, een boeiende achtergrond voor jouw Venetiaanse ochtend.
Ervaar een authentiek verblijf in een smal, historisch gebouw met klassieke Venetiaanse boogramen en traditionele trappen bekleed met stof.
Ontspan op je eigen privébalkon met uitzicht op een rustige binnentuin, een zeldzaam en vredig toevluchtsoord in het bruisende hart van de wijk San Marco.
Kies uit doordacht ingerichte vierpersoonskamers of eenheden met meerdere bedden, ideaal voor gezinnen die een praktische uitvalsbasis zoeken in het centrum van Venetië.
Navigeer gemakkelijk door de stad via de nabijgelegen San Zaccaria waterbushalte, die directe verbindingen biedt naar het treinstation en de stranden van Venetië Lido.
Profiteer van een gestroomlijnd aankomstproces met communicatie op afstand en zelf-incheckopties, perfect voor reizigers die op onregelmatige tijden aankomen.
Geniet van een toplocatie op slechts 60 meter van de legendarische Brug der Zuchten, waardoor je 's ochtends vroeg kunt bezoeken voordat de drukte van de stad arriveert.
Geniet van een rustig moment met thee- en koffiefaciliteiten op de kamer, een koelkast voor verfrissingen en airconditioning voor een koele ontsnapping aan de hitte.
Dit hotel is een praktische en budgetvriendelijke keuze voor sightseers en soloreizigers die op zoek zijn naar een authentieke Venetiaanse ervaring. De uitstekende locatie plaatst gasten direct in het hart van Venetië, op steenworp afstand van het San Marcoplein en het Canal Grande. Het gemak van een koelkast en theefaciliteiten op elke kamer biedt een vleugje huiselijk comfort. Hoewel het personeel ter plaatse beperkt kan zijn, is het zelf inchecken efficiënt en kunnen gasten genieten van het hoog gewaardeerde Restaurante Convivio, dat op slechts een paar minuten afstand ligt. Voor een comfortabeler verblijf is het raadzaam om een kamer op een lagere verdieping aan te vragen, aangezien er geen lift aanwezig is.
Afstand tot CASA BANON
St Mark's Basilica:0.1 km
Doge's Palace:0.1 km
Brug Der Zuchten:0.1 km
St. Mark's Square:0.2 km
St Mark's Campanile:0.2 km
Venetië:0.3 km
Rialto Bridge:0.6 km
Luchthaven Venetië Marco Polo:8 km
Nee, CASA BANON heeft geen zwembad.
Nee, bij CASA BANON zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, CASA BANON heeft geen parkeergelegenheid.
CASA BANON bevindt zich op C. degli Albanesi, 4248, 30122, Venetië, Italië.
In de buurt van CASA BANON liggen de volgende populaire attracties: Aeroporto di Venezia Marco Polo, San Marco, Cannaregio, Luchthaven Venetië-Treviso, Venice Santa Lucia Central Station, Venezia-Mestre railway station, Lido, Lido Venezia.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.