
1 / 1
Ontdek een charmant boetiekpension in een prachtig gerestaureerd 17e-eeuws gebouw, voor een authentieke Positano-ervaring.
Ervaar geselecteerde accommodaties met een eigen balkon of terras, sommige met uitzicht op zee, die een serene buitenruimte bieden.
Verken het hart van Positano, want het hotel ligt op 5 minuten lopen van het Spiaggia Grande-strand en dicht bij winkels en restaurants.
Ontspan in een rustige omgeving, want dit pension is niet geschikt voor kleine kinderen en accepteert gasten vanaf 10 jaar.
Geniet van een heerlijk huisgemaakt ontbijtbuffet, met unieke items, dagelijks geserveerd op het buitenterras met uitzicht op zee.
Geniet van doordachte extra's zoals een gratis minibar, 24/7 koffie- en waterstations en een kleine bibliotheek met mooie tegelvloeren.
Afstand tot Casa Buonocore
Positano:0.2 km
Lupanar (Brothel):13.4 km
Pompei:13.5 km
Amphitheatre Of Pompeii:13.6 km
House Of The Faun:13.6 km
House Of The Vettii:13.6 km
Villa Of The Mysteries:13.8 km
Naples International Airport:32.9 km
Nee, Casa Buonocore heeft geen zwembad.
Nee, bij Casa Buonocore zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Casa Buonocore heeft Parkeren voor gasten.
Casa Buonocore bevindt zich op Via Cristoforo Colombo, 77, 84017, Positano, Italië.
In de buurt van Casa Buonocore liggen de volgende populaire attracties: Luchthaven Napels, Historic Centre of Naples, Chiaia, Naples Central Station, Archeologisch Museum van Pompeii, Porto, Napoli Sotterranea, Quartieri Spagnoli.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.