- Gratis wifi
- Airco
- Tv / entertainment



1 / 10
Je bereikt de Vaticaanse Musea binnen 250 meter en het Sint-Pietersplein ligt op 5 minuten lopen van de accommodatie.
Berg je waardevolle spullen tijdens je verblijf veilig op in de persoonlijke kluis die in elke kamer aanwezig is.
Je dient voor aankomst de instructies voor je verblijf af te stemmen via digitale communicatiekanalen om toegang tot de accommodatie te krijgen.
Pas de temperatuur in je accommodatie naar wens aan met de aanwezige airconditioning.
Maak gebruik van metrostation Ottaviano-S.Pietro, op 5 minuten lopen afstand, voor een directe verbinding naar treinstation Termini in 15 tot 20 minuten.
Via dei Gracchi 60, 00192, Rome, Italië
Via dei Gracchi 60, 00192, Rome, Italië
Nee, Casa Zavatti heeft geen zwembad.
Nee, bij Casa Zavatti zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Casa Zavatti heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Casa Zavatti inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Casa Zavatti bevindt zich op Via dei Gracchi 60, 00192, Rome, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.