
1 / 1
Afstand tot Chambre d'Hôtes Les Augustins - Parking sécurisé - Borne de recharge
Hoei:0.3 km
Luchthaven Luik-Bierset:19.4 km
Nee, Chambre d'Hôtes Les Augustins - Parking sécurisé - Borne de recharge heeft geen zwembad.
Nee, bij Chambre d'Hôtes Les Augustins - Parking sécurisé - Borne de recharge zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Chambre d'Hôtes Les Augustins - Parking sécurisé - Borne de recharge heeft Parkeren voor gasten.
Chambre d'Hôtes Les Augustins - Parking sécurisé - Borne de recharge bevindt zich op Rue des Augustins, 28, 4500, Hoei, België.
In de buurt van Chambre d'Hôtes Les Augustins - Parking sécurisé - Borne de recharge liggen de volgende populaire attracties: Vrijthof, MECC, Station Maastricht, Château Neercanne, Plopsa Coo, Thermes de Spa, De grotten van Han, Dinant Aventure.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.