


1 / 27
Bereik de pistes moeiteloos met een skibushalte direct voor het huis, wat zorgt voor gemakkelijk vervoer naar nabijgelegen skiliften.
Breng de avonden door bij de buitenhaard of ontspan op de picknickplaats, omringd door de hoteltuin en het berglandschap.
Daag jezelf uit met de Europatreppe 4000, een beroemde trap met 3605 treden en 700 meter hoogteverschil, gelegen in de buurt.
Ervaar een rustige ontsnapping, exclusief ontworpen voor volwassenen, en geniet van een vredige sfeer te midden van de prachtige Montafon bergen.
Geniet van een heerlijk ontbijtbuffet met lokale specialiteiten, vers gebak en fruit, terwijl je vanuit de 'Breitspitz-Blick' kamer geniet van indrukwekkend uitzicht op de bergen.
Kom tot rust in gezellige kamers met bedden van lokaal Zirbenholz (Zwitserse den) en vloeren van Lärche (lariks) hout, bekend om hun kalmerende en gezondheidsbevorderende eigenschappen.
Afstand tot Haus am Rain
Gaschurn-Partenen:0.6 km
Memmingen Airport:114.1 km
Nee, Haus am Rain heeft geen zwembad.
Nee, bij Haus am Rain zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Haus am Rain heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Haus am Rain inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Haus am Rain bevindt zich op Silvrettastraße 56, 6794, Gaschurn-Partenen, Oostenrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.