
1 / 1
Berg je wintersportuitrusting na een dag op de piste op in de speciale verwarmde ruimte voor ski's en skischoenen.
Ontspan buiten op het zonneterras of in de tuin, waar je barbecuefaciliteiten en uitzicht op de bergen vindt.
De accommodatie ligt op een heuvel, op ongeveer 10 tot 20 minuten lopen van het centrum van Wagrain.
Verblijf in geluidsdichte accommodaties met een eigen ingang, een zithoek en een flatscreen-tv met satellietzenders.
Maak gebruik van de speeltuin op het terrein, de binnenspeelruimte en de aanwezige traphekjes voor gezinnen.
Het pension ligt niet direct bij een skibushalte, waardoor een eigen auto of een taxidienst nodig is voor het vervoer.
Afstand tot Haus Katharina
Wagrain:0.7 km
Wagrain Castle:0.8 km
Luchthaven Salzburg:55.1 km
Nee, Haus Katharina heeft geen zwembad.
Ja, Haus Katharina hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Haus Katharina heeft Parkeren voor gasten.
Haus Katharina bevindt zich op Sonnseite 12, 5602, Wagrain, Oostenrijk.
In de buurt van Haus Katharina liggen de volgende populaire attracties: Königssee, Saalbach-Hinterglemm skiing area, Snow Space Flachau, Obersalzbergbahn, St. Johann-Alpendorf, Katschberg Ski Resort, Dachstein Glacier, Wagrain-Kleinarl.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.