


1 / 27
Je krijgt zelfstandig toegang tot de accommodatie met de verstrekte beveiligingscodes voor zowel de ingang van het gebouw als de kamerdeuren.
Neem tijdens je verblijf contact op met de accommodatiebeheerder via sms of WhatsApp voor hulp en lokale aanbevelingen.
Het ontbijt is niet inbegrepen in de kamerprijs, maar er zijn in de buurt diverse speisemöglichkeiten te vinden.
Maak gebruik van de minibar en het koffiezetapparaat met cups die je direct in je kamer vindt.
Je loopt vanaf de accommodatie in enkele minuten naar de Uffizi-galerij, de Ponte Vecchio en het Piazza della Signoria.
Berg je tassen veilig op bij de accommodatie voor het inchecken of na het uitchecken om optimaal van je tijd in de stad te genieten.
De accommodatie bevindt zich op de derde verdieping van een historisch pand en is alleen bereikbaar via een steile, smalle trap.
In de kamers kun je 's nachts geluid ervaren van de levendige straten in de omgeving.
Afstand tot Il Vagello B&B
Palazzo Vecchio:0.3 km
Basilica Of The Holy Cross:0.3 km
Santa Maria Del Fiore:0.6 km
Florence:0.7 km
Florence Baptistery Of St. John:0.7 km
Firenze Santa Maria Novella:1.4 km
Florence Airport:6.5 km
Nee, Il Vagello B&B heeft geen zwembad.
Nee, bij Il Vagello B&B zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Il Vagello B&B heeft geen parkeergelegenheid.
Il Vagello B&B bevindt zich op Via dei Vagellai, 2, 50122, Florence, Italië.
In de buurt van Il Vagello B&B liggen de volgende populaire attracties: Luchthaven Florence-Peretola, Station Santa Maria Novella, Firenze Fiera, Oltrarno, Historisch stadscentrum, Santa Maria Novella, Panzano in Chianti, Duomo.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.