


1 / 3
Ontdek een unieke B&B gevestigd in een prachtig gerestaureerd gebouw uit het begin van de 20e eeuw, met origineel stenen metselwerk en Siciliaanse architectonische charme.
Je komt tot rust in comfortabele familiekamers, die een gastvrij verblijf bieden voor gasten die met kinderen reizen.
Bezoek het historische Castello di Donnafugata, een 18e-eeuwse adellijke residentie met een uitgestrekt park, op slechts 22 km afstand.
Je ervaart uitzonderlijke service van Franca, de eigenaresse, die je persoonlijke aanbevelingen geeft voor restaurants, wijnen en excursies in Ragusa Ibla.
Je geniet van een heerlijk ontbijt met lokale specialiteiten, vers gebak en fruit, met opties voor buffet- en continentale keuzes.
Afstand tot Le Sirene B&B
Ragusa:1.4 km
Comiso Airport:14.1 km
Nee, Le Sirene B&B heeft geen zwembad.
Ja, Le Sirene B&B hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Le Sirene B&B heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Le Sirene B&B inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Le Sirene B&B bevindt zich op Via Maria Paternò Arezzo 56, 97100, Ragusa, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.