Kom tot rust op het zonneterras en geniet van het panoramische uitzicht over de Wallersee.
Eet in het traditionele restaurant van de accommodatie, waar je terechtkunt voor brunch, lunch en diner.
De gemeenschappelijke zithoeken zijn voornamelijk bedoeld voor restaurantgasten, waardoor er minder loungeplekken zijn voor wie niet in het restaurant eet.
Maak gebruik van de faciliteiten van het openbare bad die direct bij de accommodatie beschikbaar zijn.
Doe mee aan de yogalessen op locatie of warm lekker op bij de buitenhaard na een fietstocht.
Alle verblijven zijn voorzien van gedeelde badkamerfaciliteiten.
Afstand tot Naturfreundehaus Wallersee
Seekirchen am Wallersee:3.4 km
Salzburg Cathedral:15.5 km
Mozart's Birthplace:15.5 km
Hohensalzburg Fortress:15.7 km
Luchthaven Salzburg:17.9 km
Nee, Naturfreundehaus Wallersee heeft geen zwembad.
Nee, bij Naturfreundehaus Wallersee zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Naturfreundehaus Wallersee heeft Parkeren voor gasten.
Naturfreundehaus Wallersee bevindt zich op Rupertiweg 35, 5201, Seekirchen am Wallersee, Oostenrijk.
In de buurt van Naturfreundehaus Wallersee liggen de volgende populaire attracties: Königssee, Obersalzbergbahn, Flughafen Salzburg, Oud Centrum van Salzburg, Salzburg Hauptbahnhof, Congress Wolfgangsee, Red Bull Arena, Kehlsteinhaus.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.