
1 / 1
Geniet vanuit je kamer van een schilderachtig uitzicht op de omliggende bergen of het uitnodigende zwembad.
Ontspan in de rustige tuin met een verfrissend buitenzwembad en een bubbelbad, perfect om tot rust te komen na een dag vol ontdekkingen.
Je bereikt de beroemde witte zandstranden en het heldere water van San Vito Lo Capo Beach met een korte wandeling van 10-15 minuten of via een gratis pendeldienst.
Regel probleemloze transfers van en naar de luchthavens van Trapani en Palermo met de betaalde pendeldienst van het hotel.
Geniet van een uitgebreid en gevarieerd ontbijt met warme gerechten, vers gebak, lokale producten zoals pane cunzato en huisgemaakte taarten, bereid door Gaspare's moeder.
Ervaar oprechte warmte en persoonlijke service van Gaspare en zijn familie, die je lokale tips geven en zorgen voor een onvergetelijk verblijf.
Kom tot rust in comfortabele kamers met een eigen veranda met tafels, stoelen en waslijnen, die je een persoonlijke buitenruimte bieden om te ontspannen.
Afstand tot Samira
San Vito Lo Capo:0.8 km
Palermo International Airport:31.8 km
Ja, Samira heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Samira zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Samira heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Samira inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Samira bevindt zich op Via La Piana 13, 91010, San Vito Lo Capo, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.