- Gratis wifi
- Airco
- Parkeren



1 / 4
Ontspan in het gedeelde bad met een spageiser-systeem en vers bronwater afkomstig van de berg Aso.
Geniet van het rustige, met hout beklede interieur van dit 40 jaar oude huisje in een bosrijke omgeving nabij de berg Aso.
Je dient je te houden aan het incheckvenster vanaf 17:00 uur, aangezien eerdere toegang doorgaans niet mogelijk is.
Raadpleeg de deskundige gastheer ter plaatse voor handgetekende kaarten en aanbevelingen voor nabijgelegen fotoplekken, eetgelegenheden en heiligdommen.
Maak gebruik van de gemeenschappelijke ruimte die is uitgerust met tafels, een magnetron en een oven om je eigen maaltijden te bereiden en op te eten.
Rijd 15 minuten om de Shirakawa-bronnen te bereiken of 35 minuten om bij het kabelbaanstation van de berg Aso aan te komen.
De accommodatie serveert geen maaltijden, maar lokale restaurants zijn binnen vijf minuten rijden bereikbaar.
De kamers beschikken niet over een eigen badkamer, dus je maakt gebruik van de gedeelde faciliteiten in de accommodatie.
Dit charmante houten huis, met zijn rustieke, chaletachtige sfeer, is een rustig toevluchtsoord, perfect voor koppels en soloreizigers die op zoek zijn naar een vredige ontsnapping in de natuur. Gelegen in een schilderachtige, afgelegen omgeving, biedt het hotel een prachtige locatie, ideaal voor het verkennen van de Aso-regio. Het hoogtepunt van de faciliteiten is de privé-onsen, die een persoonlijke en ontspannende spa-ervaring biedt. Gasten prijzen consequent de uitzonderlijke gastvrijheid van de eigenaar, die zich extra inspant met lokale aanbevelingen en hulp. Voor een werkelijk serene ervaring kunt u overwegen de privé-onsen bij aankomst te reserveren.
869-1602, Japan, Takamori, 3094 Aso-gun, Takamori-machi, Kumamoto
869-1602, Japan, Takamori, 3094 Aso-gun, Takamori-machi, Kumamoto
Nee, Sanrinsha heeft geen zwembad.
Nee, bij Sanrinsha zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Sanrinsha heeft Parkeren voor gasten.
Sanrinsha bevindt zich op 3094 Aso-gun, Takamori-machi, Kumamoto, 869-1602, Takamori, Japan.
In de buurt van Sanrinsha liggen de volgende populaire attracties: Kurokawa Onsen hot spring, Kumamoto Station, Yufuin.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.