
1 / 1
Verblijf in geluidsdichte kamers met een eigen ingang en uitzicht op de tuin of het zwembad.
Kom tot rust bij het seizoensgebonden buitenzwembad dat in de privétuin van de accommodatie ligt.
De accommodatie biedt plaats aan maximaal twee stellen tegelijk.
Je bereikt het stadhuis van Valence, de mediatheek en lokale universiteiten met een korte autorit vanaf de accommodatie.
Laad de accu van je elektrische fiets veilig op het terrein op nadat je een tocht hebt gemaakt over de nabijgelegen ViaRhôna.
Geniet van continentaal ontbijt en huisgemaakte avondmaaltijden die ter plaatse worden bereid.
Je kunt je auto parkeren op straat in de doodlopende weg waar de accommodatie is gevestigd.
De kamers beschikken niet over een televisie om een omgeving te creëren waarin je even helemaal los kunt komen van alles.
Afstand tot Un Temps Pour Le Reve
Valence:1.9 km
Ja, Un Temps Pour Le Reve heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Un Temps Pour Le Reve zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Un Temps Pour Le Reve heeft Parkeren voor gasten.
Un Temps Pour Le Reve bevindt zich op 23 Impasse de Laprat, 26000, Valence, Frankrijk.
In de buurt van Un Temps Pour Le Reve liggen de volgende populaire attracties: Aéroport Valence-Chabeuil, Le Palais Idéal du Facteur Cheval, Le Petit Train du Vivarais, Eden Parc.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.