


1 / 33
Proef authentieke Italiaanse gerechten in het eigen restaurant van het hotel, Nolita. Je geniet hier van heerlijke pasta, Milanese gerechten en verse salades met burrata.
Je hebt directe toegang tot de pistes en skiliften, op slechts 150 meter afstand. Zo begin en eindig je je skidag moeiteloos.
Dompel jezelf onder in een onlangs gerenoveerd hotel met een gezellige, elegante en warme inrichting. Het combineert traditionele alpine charme met moderne Scandinavische esthetiek.
Verken het hart van Val d'Isère. Je wandelt gemakkelijk naar skiverhuurwinkels, supermarkten, bushaltes en diverse restaurants en boetieks.
Ontspan in de uitnodigende lounge en bar, perfect om na een dag op de piste iets te drinken of gewoon te genieten van de omgeving.
Dit hotel is een gezellige en authentieke plek die ideaal is voor skiliefhebbers en sightseers die op zoek zijn naar een combinatie van comfort en gemak. De centrale ligging in het dorp biedt een ongeëvenaarde toegang tot de skipistes en lokale bezienswaardigheden. De accommodatie beschikt over een goed uitgeruste skiruimte, wat zorgt voor een naadloze ervaring voor wintersporters. Gasten prijzen consequent het vriendelijke en attente personeel en het gevarieerde, uitgebreide ontbijt met verse kwaliteitsingrediënten. Voor een rustiger verblijf kunt u overwegen een kamer te vragen die niet aan de straatkant ligt, om zo min mogelijk geluidsoverlast van nabijgelegen bars te ervaren.
Afstand tot Everest Hotel
Val d'Isère:0.2 km
Turin Airport:59.7 km
Nee, Everest Hotel heeft geen zwembad.
Ja, Everest Hotel hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Everest Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Everest Hotel bevindt zich op 876 Av. Olympique, 73150, Val d'Isère, Frankrijk.
In de buurt van Everest Hotel liggen de volgende populaire attracties: Station de ski La plagne - Belle plagne, Station de ski Val Thorens - Les Trois Vallées, La station de ski de Valmorel, La Rosière, La Norma, Col du Mont-Cenis, Via Lattea, Entreves.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.