- Gratis wifi
- Keuken / Kitchenette
- Airco
Met een korte autorit bereik je populaire surfplekken zoals de stranden van Arrifana, Monte Clérigo en Amoreira.
Je kunt het hele jaar door een duik nemen in het buitenzwembad.
Inchecken is mogelijk vanaf 16:00 uur en uitchecken dient voor 11:00 uur te gebeuren.
Kom tot rust in de gedeelde woonruimte, waar je gebruik kunt maken van een open haard en een televisie.
Je kunt je fiets veilig stallen in de daarvoor bestemde parkeergelegenheid op het terrein.
Bereid je maaltijden in de gemeenschappelijke keuken, die is voorzien van moderne apparatuur zoals een magnetron en een vaatwasser.
Bij je verblijf heb je toegang tot gedeelde badkamers, keukenfaciliteiten en gemeenschappelijke woonruimtes.
Urbanização Vale da Telha E 277, CP2038, 8670-156, Aljezur, Portugal
Urbanização Vale da Telha E 277, CP2038, 8670-156, Aljezur, Portugal
Ja, Casa Delbon heeft 1 zwembad.
Nee, bij Casa Delbon zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Casa Delbon heeft Parkeren voor gasten.
Casa Delbon bevindt zich op Urbanização Vale da Telha E 277, CP2038, 8670-156, Aljezur, Portugal.
In de buurt van Casa Delbon liggen de volgende populaire attracties: Zambujeira do Mar beach, Almograve beach, Marina de Lagos, Autodrómo Internacional Algarve, Meia Praia, Praia da Arrifana, Rocha beach, da Bordeira.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.