


1 / 82
Geniet van het schone en uitnodigende seizoensgebonden buitenzwembad, compleet met ligstoelen en parasols, perfect om te ontspannen en af te koelen.
Ontdek speciale buitenspeeltoestellen, die entertainment bieden voor jongere gasten in de tuin van het hotel.
Verken de historische oude binnenstad van Trogir, een UNESCO Werelderfgoedlocatie, gunstig gelegen op een aangename 20 minuten lopen van de accommodatie.
Ervaar een verblijf in een prachtig ingericht en gemeubileerd appartement, dat voldoende ruimte biedt voor stellen en is uitgerust met alle moderne gemakken voor een comfortabel verblijf.
Ontspan op je privébalkon, dat comfortabel meubilair en een schilderachtig uitzicht op zee biedt, ideaal voor je ochtendkoffie of avondontspanning.
Maak gebruik van de volledig uitgeruste keuken in elk appartement, compleet met een vaatwasser, oven en al het nodige bestek voor handige zelfcatering.
Afstand tot Guest House Bulli
Seget Donji:0.7 km
Cathedral Of St. Lawrence:1.3 km
Split Airport:5.4 km
Poljud Stadium:15.8 km
Republic Square:16.2 km
National Theater In Split:16.2 km
Diocletian's Palace:16.5 km
Basement Halls Of Diocletian's Palace:16.5 km
Ja, Guest House Bulli heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Guest House Bulli zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Guest House Bulli heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Guest House Bulli bevindt zich op 8 PUT GOSPE OD SNIGA, 21218, Seget Donji, Kroatië.
In de buurt van Guest House Bulli liggen de volgende populaire attracties: Bacvice, Nacionalni park Krka, Port of Hvar, Banj, Grada Trogira, Port of Split, Zlatni Rat, Šibenik.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.