Ontspan in een omheinde privétuin met uitzicht op zee, een exclusieve plek om tot rust te komen te midden van een prachtig kustlandschap.
Ontdek individueel ontworpen kamers, elk uniek versierd met levendige, handgeschilderde tegels die de lokale kunst en charme weerspiegelen.
Verken de Amalfikust gemakkelijk, want je bent 20 minuten van Amalfi, 40 minuten van Positano en 10 minuten van de ingang van het Pad der Goden.
Geniet van à-la-carte- en continentale ontbijtopties met lokale specialiteiten, vers gebak en seizoensfruit.
Afstand tot Otium Relais
Furore:0.4 km
Amphitheatre Of Pompeii:15.2 km
Lupanar (Brothel):15.3 km
Pompei:15.3 km
House Of The Faun:15.5 km
House Of The Vettii:15.5 km
Villa Of The Mysteries:15.9 km
Naples International Airport:36.7 km
Nee, Otium Relais heeft geen zwembad.
Nee, bij Otium Relais zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Otium Relais heeft Parkeren voor gasten.
Otium Relais bevindt zich op 2 Salita Sopracciglio, 84010, Furore, Italië.
In de buurt van Otium Relais liggen de volgende populaire attracties: Luchthaven Napels, Historic Centre of Naples, Chiaia, Naples Central Station, Archeologisch Museum van Pompeii, Porto, Napoli Sotterranea, Quartieri Spagnoli.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.