
1 / 1
Profiteer van een toplocatie aan de hoofdweg aan het einde van O Pedrouzo, met de pelgrimsroute Camino de Santiago op slechts vijf minuten lopen.
Ervaar uitzonderlijke zorg van het personeel dat gedetailleerde lokale informatie en assistentie biedt, inclusief hulp met taxi's, zelfs voor niet-gasten, wat zorgt voor een soepele pelgrimstocht.
Kom tot rust in de brandschone en comfortabele kamers, met moderne meubels en een eigen badkamer, voor een goede nachtrust.
Ontvang uitgebreide informatie en aanbevelingen voor O Pedrouzo en Santiago, waardoor je reis wordt verrijkt met waardevolle lokale inzichten.
Afstand tot Pensión 9 de Abril
O Pedrouzo:0.2 km
Santiago - Rosalia De Castro Airport:4.5 km
Cathedral Of Santiago De Compostela:15 km
Santiago Cathedral Museum:15.1 km
Nee, Pensión 9 de Abril heeft geen zwembad.
Nee, bij Pensión 9 de Abril zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Pensión 9 de Abril heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Pensión 9 de Abril inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Pensión 9 de Abril bevindt zich op Avenida de Santiago 7, 1ºC, 15821, O Pedrouzo, Spanje.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.