- Gratis wifi
- Keuken / Kitchenette
- Parkeren
Je verblijft in een vredige omgeving op loopafstand van het lokale klooster en het stadscentrum.
Je hebt op elk gewenst moment zelfstandig toegang tot de accommodatie met behulp van de sleutelkluis en de bijbehorende code.
De badkamer en keuken worden gedeeld met de bewoners van twee andere kamers.
Bereid je maaltijden in de gemeenschappelijke keuken, die is uitgerust met een koelkast en vriezer voor algemeen gebruik.
Reguleer het licht en je privacy in de kamer met de geïnstalleerde verduisterende rolluiken.
Maak gebruik van de vernieuwde badkamer met een eigentijds ontwerp en een ingebouwde regendouche.
De bedden zijn voorzien van matrassen met een stevig ligcomfort, wat mogelijk niet voor iedere slaapvoorkeur geschikt is.
Er vinden momenteel op bepaalde plekken in de accommodatie bouw- en renovatiewerkzaamheden plaats.
Hasenkampstraße 23 EG/OG, 14797, Lehnin, Duitsland
Hasenkampstraße 23 EG/OG, 14797, Lehnin, Duitsland
Nee, Rabbit House heeft geen zwembad.
Ja, Rabbit House hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Rabbit House heeft Parkeren voor gasten.
Rabbit House bevindt zich op Hasenkampstraße 23 EG/OG, 14797, Lehnin, Duitsland.
In de buurt van Rabbit House liggen de volgende populaire attracties: Berlin Hauptbahnhof, Mitte, Olympiastadion Berlin, Kreuzberg, Hauptbahnhof Metro Station, Kurfürstendamm, Spandau, Charlottenburg.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.