- Airco
- Parkeren
- Rookvrije kamers


1 / 2
Ontdek het nabijgelegen Pengkalan Balak Beach, op minder dan 300 meter afstand, perfect om van de kust te genieten.
Maak gebruik van de parkeerplaatsen direct naast je kamer, wat zorgt voor gemakkelijke toegang tijdens je verblijf.
Beleef een kalm en ontspannen verblijf in een nieuwe accommodatie, een rustige plek weg van de hoofdweg.
Geniet van verfrissende douches met uitstekende waterdruk, iets wat eerdere gasten al hebben opgemerkt.
Profiteer van de dagelijkse schoonmaakservice, die zorgt voor een schone en opgeruimde omgeving tijdens je hele verblijf.
Ontspan comfortabel in kamers met airconditioning, die zorgen voor een aangename temperatuur tijdens je bezoek.
Geen locatiegegevens beschikbaar
Nee, D’solok chalet heeft geen zwembad.
Nee, bij D’solok chalet zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, D’solok chalet heeft Parkeren voor gasten.
D’solok chalet bevindt zich op , , Alor Gajah, Maleisië.
In de buurt van D’solok chalet liggen de volgende populaire attracties: Jonker Walk Melaka, Malacca International, Melaka's towers, Zoo Melaka & Night Safari, Tanjung Bidara Beach.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.