- Parkeren
- Balkon / Terras
- Tv / entertainment



1 / 33
Geen locatiegegevens beschikbaar
Nee, La maison de Sophie heeft geen zwembad.
Ja, La maison de Sophie hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, La maison de Sophie heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
La maison de Sophie bevindt zich op , , Mouilleron-le-Captif, Frankrijk.
In de buurt van La maison de Sophie liggen de volgende populaire attracties: Grand Parc du Puy du Fou, Cinéscénie du Puy du Fou, Luchthaven Nantes Atlantique, La plage de Saint-Jean-de-Monts, Gare de La Roche-sur-Yon, La Grande Plage des Sables d'Olonne, Le train à vapeur de Vendée, Réserve naturelle du lac de Grand-Lieu.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.