- Gratis wifi
- Parkeren
- Restaurant



1 / 24
Reserveer de privésauna, die een temperatuur van 110 graden Celsius bereikt, voor persoonlijk gebruik.
Je bereikt het Yatsugatake Museum met een korte wandeling van vier minuten vanaf de ingang van het hotel.
Het parkeerterrein bij de accommodatie heeft een helling, waardoor je bij het parkeren van je motor of auto wat extra voorzichtig moet zijn.
Het skigebied Fujimi Kogen ligt op 8 kilometer rijden van de accommodatie.
Geniet van diners met meerdere gangen en ontbijtsets met huisgemaakte producten zoals bosbessenjam en ingrediënten uit de regio.
Kies tussen kamers met westerse bedden of traditionele kamers met tatami-vloeren en futons.
Sommige kamers hebben geen eigen badkamer, waardoor je gebruikmaakt van de gemeenschappelijke badhuizen op het terrein.
De kamers beschikken niet over een koelkast, dus het is handig om zelf een koelbox mee te nemen voor bederfelijke etenswaren.
391-0100, Japan, Suwa, 17217-2821 Chuo-kogen
Wandel in vier minuten naar het museum
Je bereikt het Yatsugatake Museum met een korte wandeling van vier minuten vanaf de ingang van het hotel.
391-0100, Japan, Suwa, 17217-2821 Chuo-kogen
Nee, Green Plaza Hotel heeft geen zwembad.
Nee, bij Green Plaza Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Green Plaza Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Green Plaza Hotel inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Green Plaza Hotel bevindt zich op 17217-2821 Chuo-kogen, 391-0100, Suwa, Japan.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.