
1 / 1
Kies voor een privékamer en geniet van extra's zoals een open haard, een balkon of een eigen badkamer.
Je loopt in ongeveer 1,2 mijl naar de golven van Coxos Beach.
De accommodatie ligt op 4 mijl van het centrum van het vissersdorp, dus het is handig om een auto of een taxi te regelen.
Vraag het personeel naar de mogelijkheden voor surflessen of doe mee met de yogalessen die in het hostel worden georganiseerd.
Bereid je maaltijden in de gezamenlijke keuken of gebruik de barbecue in de tuin.
Maak gebruik van de aanwezige opslagruimtes voor surfplanken en de speciale plekken om je wetsuit na het surfen te laten drogen.
Houd rekening met een wandeling van 10 tot 15 minuten om de kust te bereiken.
Afstand tot Hospedium Hostel República Surf House
Ericeira:4.2 km
Sintra National Palace:22.9 km
Monserrate Palace:23.2 km
Castle Of The Moors:23.5 km
Pena National Palace:24.1 km
Lisbon Airport:35 km
Nee, Hospedium Hostel República Surf House heeft geen zwembad.
Nee, bij Hospedium Hostel República Surf House zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hospedium Hostel República Surf House heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hospedium Hostel República Surf House inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hospedium Hostel República Surf House bevindt zich op Rua Estrada Nacional 247, 40 - Ribamar, 2640-027, Ericeira, Portugal.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.