


1 / 89
Ervaar kamers met een uitgesproken Koreaans design, wat je een unieke culturele onderdompeling biedt tijdens je verblijf in Andong.
Geniet van verfrissende drankjes en een levendige sfeer in de bar van het hotel, of beleef een leuke avond in de karaokekamers.
Je bereikt gemakkelijk de UNESCO Werelderfgoedlocatie Hahoe Folk Village, ongeveer 50 minuten met de bus, voor een diepe duik in het traditionele Koreaanse erfgoed.
Bereid je eigen culinaire hoogstandjes in de gedeelde keuken of gebruik de BBQ-faciliteiten voor een persoonlijke eetervaring.
Verken de levendige Andong Gu Market, op slechts 7 minuten lopen van het pension, en proef de lokale cultuur en keuken.
Afstand tot Gotaya Guesthouse
Andong:0.6 km
Andong Athletic Field:1.9 km
Andong:5.4 km
Andongdongnipundong Memorial Hall:11.6 km
Incheon International Airport:227.2 km
Nee, Gotaya Guesthouse heeft geen zwembad.
Nee, bij Gotaya Guesthouse zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Gotaya Guesthouse heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Gotaya Guesthouse inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Gotaya Guesthouse bevindt zich op 20 Dongheung 1-gil, 760-050, Andong, Zuid-Korea.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.