
1 / 1
Kom tot rust in kamers met een eigen balkon dat een adembenemend uitzicht biedt op de omliggende bergen.
Geniet van directe toegang tot de pistes, want het hotel ligt midden in het skigebied. Dit is perfect voor liefhebbers van wintersport.
Ontdek Rosswald, een ideaal familieskigebied met gegarandeerde sneeuw, een Kidspark met een tovertapijt en betaalbare prijzen om te leren skiën.
Bereik het hotel gemakkelijk via een moderne gondel voor 6 personen vanaf het dalstation Ried-Brig, met gratis parkeergelegenheid in de zomer.
Maak gebruik van de goed uitgeruste gedeelde keukens en eetruimtes, zodat je flexibel je eigen maaltijden kunt bereiden.
Geniet van een heerlijk ontbijtbuffet met lokale specialiteiten, sap en kaas om je dag goed te beginnen.
Afstand tot Gruppenhaus im Walliser Alpstyle
Rosswald:0.3 km
Viztume Tower:18.2 km
Milan-Malpensa International Airport:91.9 km
Nee, Gruppenhaus im Walliser Alpstyle heeft geen zwembad.
Nee, bij Gruppenhaus im Walliser Alpstyle zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Gruppenhaus im Walliser Alpstyle heeft Parkeren voor gasten.
Gruppenhaus im Walliser Alpstyle bevindt zich op Rosswaldstrasse 170, 3913, Rosswald, Zwitserland.
In de buurt van Gruppenhaus im Walliser Alpstyle liggen de volgende populaire attracties: Oeschinensee, Matterhorn, Matterhorn Ski Paradise, Furkapass, Aletsch Arena, Station Interlaken East, Meiringen-Hasliberg skiing area, Station Interlaken West.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.