


1 / 12
Ervaar de charmante sfeer van een licht appartement in vooroorlogse stijl, voor een knus en persoonlijk verblijf in het hart van Warschau.
Verken Warschau op twee wielen met de handige fietsverhuur die direct bij de bed and breakfast beschikbaar is.
Geniet van een vredig toevluchtsoord in een zeer rustige straat, ondanks de centrale ligging in het bruisende hart van Warschau.
Neem je geliefde huisdieren gerust mee, want deze bed and breakfast verwelkomt harige vrienden voor een comfortabel verblijf.
Maak gebruik van de gedeelde keuken en kom tot rust in de gezamenlijke lounge, wat zorgt voor een huiselijke sfeer.
Geniet van een heerlijk ontbijt met verse, biologische producten uit de streek, zodat je de dag goed begint.
Profiteer van de warme gastvrijheid en behulpzaamheid van host Matylda, die zorgt voor een comfortabele en persoonlijke ervaring.
Afstand tot 4th Floor Bed and Breakfast
Nationaal Museum Van Warschau:0.2 km
Warschau:0.9 km
Palace Of Culture And Science:1.2 km
Presidential Palace:1.2 km
Tomb Of The Unknown Soldier:1.2 km
Nationaal Stadion In Warschau:1.7 km
Royal Castle:1.7 km
Belweder Palace:2.3 km
Warsaw Chopin Airport:8.4 km
Wilanówpaleis:8.8 km
Nee, 4th Floor Bed and Breakfast heeft geen zwembad.
Ja, 4th Floor Bed and Breakfast hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, 4th Floor Bed and Breakfast heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij 4th Floor Bed and Breakfast inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
4th Floor Bed and Breakfast bevindt zich op 16/10 Smolna Street, 00-375, Warschau, Polen.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.