
1 / 1
Geniet van een groot, vlekkeloos zwembad dat twee keer per dag wordt schoongemaakt, perfect voor een verfrissende duik of een ontspannen middag.
Geniet van heerlijke, verse en royale maaltijden, waaronder de sterk aanbevolen houtovenpizza en traditionele Albanese gerechten.
Ontdek Orikum Beach en Nettuno Beach, beide op 10 minuten lopen, voor gemakkelijke toegang tot de Ionische Zee.
Kom tot rust in comfortabele kamers met een privéterras of balkon, airconditioning en een koelkast voor jouw gemak.
Afstand tot Hotel Adriatik Orikum
Orikum:1.5 km
National Archaeological Park Of Oricum:3.8 km
Kaninë Castle:13.6 km
National Museum Of Independence:13.9 km
"Flamurtari" Stadium:14.3 km
Independence Monument:16 km
The Walls Of Ancient Aulon:16 km
The Cave Of Haxhi Ali:18.1 km
Corfu International Airport "Ioannis Kapodistrias":88.9 km
Ja, Hotel Adriatik Orikum heeft 2 zwembaden.
Ja, Hotel Adriatik Orikum hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Nee, Hotel Adriatik Orikum heeft geen parkeergelegenheid.
Hotel Adriatik Orikum bevindt zich op Rruga Orikum Hotel Adriatik Orikum, 9426, Orikum, Albanië.
In de buurt van Hotel Adriatik Orikum liggen de volgende populaire attracties: Himarë Plazh, Plazhi i Borshit, Porto Palermo.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.