


1 / 9
Verblijf in een accommodatie op een klif die direct uitzicht biedt op de Adriatische Zee en de omliggende dennenbossen.
Boek een kamer en geniet van een gemeubileerd privébalkon met een onbelemmerd uitzicht op de zee.
De kamers zijn voorzien van originele inrichting en badkameraccessoires uit de jaren 60 die hun leeftijd tonen.
Je loopt in drie minuten vanaf de ingang van het hotel naar het lokale Ladies Beach.
Je kunt op elk uur van de dag terecht bij medewerkers die Duits, Engels, Italiaans en Russisch spreken.
Maak gebruik van het binnenzwembad en de sauna van de accommodatie om heerlijk te ontspannen.
Het wifi-signaal kan in de kamers op de hogere verdiepingen wisselvallig zijn, maar in de lobby kun je rekenen op een betrouwbare verbinding.
Afstand tot Albatros
Clock Tower:8.4 km
Ulcinj:9.3 km
Old Bar Fortress:11.6 km
Podgorica Airport:42.1 km
Nee, Albatros heeft geen zwembad.
Nee, bij Albatros zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Albatros heeft Parkeren voor gasten.
Albatros bevindt zich op Steva Đakovića bb, 85360, Ulcinj, Montenegro.
In de buurt van Albatros liggen de volgende populaire attracties: Luchthaven Podgorica, Lake Shkoder, Ladies Beach, Luka Kotor, Safari, Stari grad Budva, Rijeka Crnojevića, Porto.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.