- Populaire keuze
Ontspan in het overdekte zwembad en de sauna van het hotel na een dagje verkennen.
Geniet van de wellnessruimte van het hotel met een zwembad en sauna, perfect om te ontspannen en te verjongen.
Het hotel is een populaire keuze voor stellen en biedt een romantisch en ontspannend uitje met een prachtig uitzicht op zee.
Profiteer van een betaalde luchthavenshuttle voor gemakkelijk vervoer van en naar de luchthaven van Heringsdorf.
Het ontbijtbuffet wordt geprezen om zijn variatie, kwaliteit en de vriendelijke service van het personeel.
Word wakker met een prachtig uitzicht op zee vanuit sommige kamers, een pittoresk decor.
Gasten hebben genoten van korte verblijven in het hotel, omdat het ideaal is voor een snelle ontsnapping of een weekendje weg.
Geniet van heerlijke maaltijden in het restaurant van het hotel en ontspan met een drankje aan de bar.
Het hotel ontvangt consistent positieve recensies en wordt sterk aanbevolen voor de algehele ervaring.
Geniet van directe toegang tot het strand van Bansin, op slechts 50 meter afstand, en verken het nabijgelegen strand van Heringsdorf.
Verken de omgeving per fiets of geniet van verschillende strandactiviteiten zoals zwemmen en zonnebaden.
Geen beschrijving beschikbaar
Prijstrend
gebaseerd op 1274 scores van topsites
Ja, Hotel am Fischerstrand heeft 1 zwembad.
Nee, bij Hotel am Fischerstrand zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel am Fischerstrand heeft Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Hotel am Fischerstrand bevindt zich op Strandpromenade 34, 17429, Ostseebad Heringsdorf, Duitsland.
In de buurt van Hotel am Fischerstrand liggen de volgende populaire attracties: Międzyzdroje, Plaża Świnoujście, Ostseebad Göhren Nordstrand, Plaża Dziwnówek, Seebad Bansin Langenberg, Avangard, Plaza Dziwnow, Am Wasser.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.
Misschien vind je deze accommodaties ook interessant…