
1 / 1
Boek een kamer met balkon om te genieten van een direct uitzicht op het historische kasteel Glücksburg.
Wandel 130 meter naar het meer Schloßteich of reis 2 kilometer om het strand aan de Flensburger Fjord te bereiken.
De accommodatie ligt op een heuvel en beschikt niet over een lift naar de gastenkamers.
Geniet elke ochtend van een vers bereid ontbijt dat direct aan je tafel wordt geserveerd.
Maak gebruik van de afsluitbare berging op het terrein, die is voorzien van stopcontacten voor het opladen van e-bikes.
In de gastenkamers kan geluidsoverlast optreden wanneer er evenementen plaatsvinden in de gemeenschappelijke ruimtes op de begane grond.
Afstand tot Hotel am Wasserschloss Glücksburg
Glücksburg:0.1 km
Gråsten Palace:10.9 km
Frøslev Camp:14.1 km
Nee, Hotel am Wasserschloss Glücksburg heeft geen zwembad.
Ja, Hotel am Wasserschloss Glücksburg hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel am Wasserschloss Glücksburg heeft Parkeren voor gasten.
Hotel am Wasserschloss Glücksburg bevindt zich op Schlossallee 32, 24960, Glücksburg, Duitsland.
In de buurt van Hotel am Wasserschloss Glücksburg liggen de volgende populaire attracties: Fynshav Badestrand, Husum Bad, Kollund, Vemmingbund Badestrand, Tolk-Schau Amusement Park, Sønderhav, Flensburger Weihnachtsmarkt, Kelstrup.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.