


1 / 24
Geniet van adembenemende vergezichten over de Oostzee direct vanuit de vakantiewoning, wat een serene en pittoreske achtergrond biedt.
Kom tot rust in een zorgvuldig gerenoveerd appartement, voltooid eind 2013, met een nauwkeurig ontwerp en een uitnodigende sfeer.
Verken de nabijgelegen badplaats Lübeck-Travemünde, op slechts 10 minuten afstand, die extra attracties en activiteiten biedt.
Profiteer van het gemak en de toegankelijkheid van een appartement op de begane grond, ideaal voor alle gasten.
Afstand tot Ankes Reethus - Ankes Reethus
Dassow:6.6 km
Holsten Gate:21.6 km
Luchthaven Lübeck:24.3 km
Nee, Ankes Reethus - Ankes Reethus heeft geen zwembad.
Nee, bij Ankes Reethus - Ankes Reethus zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Ankes Reethus - Ankes Reethus heeft Parkeren voor gasten.
Ankes Reethus - Ankes Reethus bevindt zich op STRANDKOPPEL 33, 23942, Dassow, Duitsland.
In de buurt van Ankes Reethus - Ankes Reethus liggen de volgende populaire attracties: Hansa Park, Travemünde, PLAZA Premium Timmendorfer Strand, Skandinavienkai, Bahnhof Schwerin, Ratzeburger See, Strand Boltenhagen, Innenstadt.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.