


1 / 20
Maak gebruik van de gratis strandbedden en handdoeken die het hotel aanbiedt voor je dagelijkse uitjes naar de zee.
Kom tot rust in kamers met airconditioning, een eigen balkon, een minikoelkast en uitzicht op de kustlijn van Weligama.
Er zijn geen vaste kluisjes in de kamer, maar je kunt op verzoek en met een creditcard een draagbare kluis krijgen.
Je loopt slechts 90 meter naar het zand van Weligama Beach voor surfen en andere activiteiten aan de kust.
Geniet van een ontbijtbuffet, een continentaal of een volledig Engels ontbijt en verse visgerechten in het eigen Crab House Restaurant.
Regel luchthaventransfers, surftrips of walvistochten direct via de medewerkers bij de 24-uursreceptie.
Maak gebruik van de speciale wifi-versterkers in elke kamer voor een stabiele verbinding tijdens het werken op afstand.
Houd er rekening mee dat je tot vijf trappen moet lopen om de kamers op de hogere verdiepingen te bereiken, aangezien het pand geen lift heeft.
Afstand tot Bayfront
Mirissa:4.2 km
Mattala Rajapaksa International Airport:84.1 km
Nee, Bayfront heeft geen zwembad.
Nee, bij Bayfront zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Bayfront heeft Parkeren voor gasten.
Bayfront bevindt zich op Bayfront , No 417 Mathara Road Palana, 81700, Mirissa, Sri Lanka.
In de buurt van Bayfront liggen de volgende populaire attracties: Mirissa, Sinharaja Forest Reserve, Galle Fortress.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.