van€ 90
Bekijk prijzen van 16 sites
Centro Vacanze La Limonaia
Centro Vacanze La Limonaia
Centro Vacanze La Limonaia
Centro Vacanze La Limonaia
Centro Vacanze La Limonaia

Goed om te weten

  • Panoramisch uitzicht op het Gardameer

    Geniet van adembenemende uitzichten op het Gardameer vanuit veel kamers, balkons en het restaurant, wat een schilderachtige achtergrond biedt voor je verblijf.

  • Binnenzwembad met hydromassage

    Zwem en ontspan in het binnenzwembad, uitgerust met een hydromassagegedeelte en fonteinen voor een ontspannende waterervaring.

  • Pizzeria met terras aan het meer

    Geniet van heerlijke pizza en andere gerechten in de eigen pizzeria, met een terras dat een prachtig uitzicht biedt direct over het Gardameer.

  • Uitgestrekt park en olijfgaarden

    Ontspan te midden van 60.000 m² weelderig parklandschap en oude olijfgaarden, die een serene en natuurlijke omgeving bieden op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer.

  • Natuurlijke waterval op het terrein

    Ontdek een unieke natuurlijke waterval direct op het terrein van het hotel, wat een bijzonder en rustgevend element toevoegt aan het landschap.

  • Handige shuttle naar het centrum van Limone

    Bereik het charmante stadje Limone sul Garda gemakkelijk met een regelmatige, voordelige shuttlebusdienst van het hotel.

  • Wellnesscentrum met diverse baden

    Verwen jezelf in een uitgebreid wellnesscentrum met Turkse baden met caldarium en laconicum, koude mistdouches en Kneipp-baden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en is mogelijk niet 100% nauwkeurig.

Vergelijk met vergelijkbare verblijven

Geselecteerd verblijf

  • Gratis wifi
  • Zwembad
  • Wellness
van€ 90
Bekijk prijzen van 16 sites

Vergelijkbare verblijven

    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    van€ 140
    Bekijk prijzen van 5 sites
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    van€ 73
    Bekijk prijzen van 2 sites
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    van€ 187
    Bekijk prijzen van 17 sites
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    van€ 90
    Bekijk prijzen van 13 sites
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    van€ 99
    Bekijk prijzen van 7 sites
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    van€ 228
    Bekijk prijzen van 7 sites
    • Zwembad
    • Parkeren
    • Airco
    van€ 140
    Bekijk prijzen van 11 sites
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Parkeren
    van€ 152
    Bekijk prijzen van 9 sites
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Parkeren
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Parkeren
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    van€ 471
    Bekijk prijzen van 9 sites

Prijstrend

Gebaseerd op de laagste prijzen op trivago van de afgelopen 30 dagen
€ 212
€ 105
€ 0

Mon, 31-08-26

€ 117

Tue, 01-09-26

€ 115

Wed, 02-09-26

€ 123

Thu, 03-09-26

€ 123

Fri, 04-09-26

€ 122

Sat, 05-09-26

N/A

Sun, 06-09-26

€ 112

Mon, 07-09-26

€ 119

Tue, 08-09-26

€ 116

Wed, 09-09-26

€ 112

Thu, 10-09-26

€ 117

Fri, 11-09-26

€ 165

Sat, 12-09-26

N/A

Sun, 13-09-26

€ 112

Mon, 14-09-26

€ 117

Tue, 15-09-26

€ 117

Wed, 16-09-26

€ 114

Thu, 17-09-26

€ 117

Fri, 18-09-26

€ 114

Sat, 19-09-26

N/A

Sun, 20-09-26

€ 112

Mon, 21-09-26

€ 116

Tue, 22-09-26

€ 117

Wed, 23-09-26

€ 116

Thu, 24-09-26

€ 116

Fri, 25-09-26

€ 116

Sat, 26-09-26

N/A

Sun, 27-09-26

€ 116

Mon, 28-09-26

€ 116

Tue, 29-09-26

€ 117

Wed, 30-09-26

€ 118

Thu, 01-10-26

€ 123

Fri, 02-10-26

€ 178

Sat, 03-10-26

€ 212

Sun, 04-10-26

€ 99

Mon, 05-10-26

€ 101

Tue, 06-10-26

€ 101

Wed, 07-10-26

€ 96

Thu, 08-10-26

€ 95

Fri, 09-10-26

€ 96

Sat, 10-10-26

€ 179

Sun, 11-10-26

€ 102

Mon, 12-10-26

€ 95

Tue, 13-10-26

€ 96

Wed, 14-10-26

€ 96

Thu, 15-10-26

€ 95

Fri, 16-10-26

€ 100

Sat, 17-10-26

€ 179

Sun, 18-10-26

€ 96

Mon, 19-10-26

€ 100

Tue, 20-10-26

€ 95

Wed, 21-10-26

€ 96

Thu, 22-10-26

€ 95

Fri, 23-10-26

€ 95

Sat, 24-10-26

€ 95

Sun, 25-10-26

€ 99

Mon, 26-10-26

€ 103

Tue, 27-10-26

€ 95

Wed, 28-10-26

€ 95

Thu, 29-10-26

€ 95

Fri, 30-10-26

€ 95

Sat, 31-10-26

€ 103

Beoordelingen

7,1
gebaseerd op 6.168 scores van 
topsites

Beoordelingenoverzicht

Samengevat door AI op basis van 500+ beoordelingen · Laatst bijgewerkt op: 29 May 2026

Dit hotel is een veelzijdige uitvalsbasis voor gezinnen en sightseers die op zoek zijn naar een schilderachtig en boeiend uitje. Gelegen op een heuvel biedt de accommodatie een spectaculair panoramisch uitzicht op het Gardameer. Het hoogtepunt voor veel gasten is het heerlijke buitenzwembad met zijn adembenemende vergezichten. Gasten prijzen consequent het uitzonderlijk vriendelijke personeel en de heerlijke pizza's van de pizzeria. Voor de beste ervaring kunt u overwegen een kamer met een gerenoveerde badkamer te boeken en gebruik te maken van de handige pendeldienst voor uitstapjes naar Limone.

Bovengemiddeld goed beoordeeld voor Limone sul Garda

Gastenbeoordelingen

Uitstekend24%
Zeer goed28%
Goed18%
Redelijk13%
Slecht17%

Topvoorzieningen

  • Wifi in de lobby
  • Wifi in kamer
  • Zwembad
  • Wellness
  • Parkeren
  • Airco
  • Restaurant
  • Hotelbar
  • Fitnessruimte

Alle voorzieningen

Accommodatievoorzieningen

  1. Entreehal/lobby
  2. Lift
  3. Fitnessruimte
  4. Parkeren
  5. Terras
  6. Bar
  7. Buitenzwembad
  8. Binnenzwembad
  9. Hotelkluis
  10. Rookvrije kamers
  11. PC met internet
  12. Restaurant

Wellness

  1. Sauna

Kamervoorzieningen

  1. Badkamer met douche
  2. Ramen die openen
  3. Televisie
  4. Föhn
  5. Centrale verwarming
  6. Airconditioning
  7. Satelliet-tv
  8. Telefoon
  9. Kamerkluis
  10. Kabel-tv
  11. Gratis wifi op de kamer
  12. Flatscreen-tv

Sportfaciliteiten

  1. Gezonde levensstijl

Toegankelijkheid

  1. Toegankelijke parkeerplaats

Locatie

Via Sopino Alto, 3, 25010, Limone sul Garda, Italië

Afstand tot Centro Vacanze La Limonaia

Limone sul Garda:1 km

Castello Scaligero:6.2 km

Museo Della Palafitte:6.4 km

Bastione:7.5 km

Bastione:7.5 km

Rocca di Riva del Garda:7.7 km

Cascata del Varone:10.3 km

Castello di Tenno:10.9 km

Casa degli Artisti:12.2 km

Castello di Arco:13.1 km

Castello di Sabbionara D'Avio:14.4 km

Verona Villafranca Airport:47.6 km

Ontdek nabije trekpleisters

Accommodatiegegevens

Via Sopino Alto, 3, 25010, Limone sul Garda, Italië

Veelgestelde vragen over Centro Vacanze La Limonaia

  • Is er een zwembad bij Centro Vacanze La Limonaia?

    Ja, Centro Vacanze La Limonaia heeft 2 zwembaden.

  • Zijn huisdieren toegestaan bij Centro Vacanze La Limonaia?

    Nee, bij Centro Vacanze La Limonaia zijn geen huisdieren toegestaan.

  • Is er parkeergelegenheid bij Centro Vacanze La Limonaia?

    Ja, Centro Vacanze La Limonaia heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.

  • Hoe laat kun je in- en uitchecken bij Centro Vacanze La Limonaia?

    Je kunt bij Centro Vacanze La Limonaia inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .

  • Waar bevindt Centro Vacanze La Limonaia zich?

    Centro Vacanze La Limonaia bevindt zich op Via Sopino Alto, 3, 25010, Limone sul Garda, Italië.

De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.

Hotels met topbeoordelingen in Limone sul Garda

  • Hotel Sole - Limone
    van€ 118
    Bekijk prijzen van 5 sites
  • Hotel Du Lac
    van€ 139
    Bekijk prijzen van 16 sites
  • Hotel Splendid Palace
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • EALA My Lakeside Dream - Adults Only
    van€ 471
    Bekijk prijzen van 9 sites
  • Hotel Caravel
    van€ 197
    Bekijk prijzen van 2 sites
  • Hotel San Pietro
    van€ 77
    Bekijk prijzen van 19 sites
  • Relax Hotel Villa La Gardenia & Villa Oleandra
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • Hotel Villa Dirce
    van€ 228
    Bekijk prijzen van 7 sites
  • Hotel All'Azzurro
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien

Bestemmingen in de buurt van Centro Vacanze La Limonaia