


1 / 16
Eet in het restaurant van het hotel, waar je een ruime keuze hebt voor ontbijt, lunch en diner, inclusief barbecuegerechten en desserts.
Kom tot rust bij het seizoensgebonden buitenzwembad, dat wordt omringd door een tuin en veel groen.
Houd er rekening mee dat de bediening in het restaurant tijdens drukke periodes wat langer kan duren.
Je wandelt in slechts vier minuten van het hotel naar het zandstrand van Primorsko Beach.
Maak gebruik van de speeltuin bij het hotel met trampolines, glijbanen, schommels en een buitenbioscoop voor entertainment in de avond.
Geniet van een vredige omgeving ver weg van het stadsverkeer, grenzend aan duinen en een klein bos.
Het hotel ligt buiten het centrum, dus je moet lopen of vervoer regelen om de stedelijke voorzieningen te bereiken.
Afstand tot Char
Amphitheater:1.7 km
Primorsko:2.7 km
Beglik Tash:6.7 km
Bulgarian Yasna Polyana:11.5 km
Georgi Kondolov:12.5 km
Archaeological Museum "Prof. Bozhidar Dimitrov":19.3 km
Burgas Central Railway Station:34.7 km
Burgas Airport:40 km
Ja, Char heeft 1 zwembad.
Ja, Char hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Char heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Char inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Char bevindt zich op MMTs Primorsko, 8180, Primorsko, Bulgarije.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.