


1 / 49
Geniet van maaltijden in het gezinsvriendelijke restaurant of van een heerlijke barbecue met vrienden en familie dankzij de beschikbare barbecuefaciliteiten.
Ontdek individueel benoemde suites zoals de Treasury of Tower, elk met een mix van historische kenmerken en modern comfort, en die unieke verhalen uit het verleden van het gebouw vertellen.
Verken het hart van Echuca, met gemakkelijke toegang te voet tot de belangrijkste winkelstraat, restaurants, pubs en het historische Port of Echuca-gebied aan de Murray River.
Ontspan in de gedeelde loungeruimte of kom tot rust in de weelderige tuin, die een serene omgeving biedt waar gasten van kunnen genieten.
Profiteer van handige en gratis beveiligde privéparkeergelegenheid, toegankelijk met een afstandsbediening voor een zorgeloze aankomst en vertrek.
Ervaar langere verblijven in het Halliday & Walker Appartement, dat een complete keuken, wasfaciliteiten en meerdere uitzichten op het straatbeeld biedt.
Dompel jezelf onder in de grandeur van een prachtig gerestaureerd gebouw uit 1879, met sierlijke bogen, prachtige trappen en indrukwekkende plafonds van 16 voet hoog.
Dit hotel is een historisch stadshotel, ideaal voor sightseers en stellen die op zoek zijn naar een charmant uitje. Dankzij de uitstekende centrale ligging zijn de belangrijkste bezienswaardigheden van Echuca, waaronder de historische haven, gemakkelijk te voet bereikbaar. De accommodatie biedt een goed uitgeruste gemeenschappelijke keuken en comfortabele gemeenschappelijke ruimtes, wat een gevoel van saamhorigheid creëert. Gasten prijzen consequent de hotelmanager en het personeel om hun uitzonderlijke behulpzaamheid, en het continentale ontbijt, geserveerd in de historische postsorteerruimte, is een hoogtepunt. Voor wie rust zoekt, is een kamer met uitzicht op de tuin aan te raden.
Afstand tot Clocktower Suites
Echuca:0.3 km
Echuca:0.6 km
Port of Echuca:0.6 km
Holden Museum:0.8 km
Redgum Memorial Arch:1.3 km
Goods shed:1.9 km
Velodrome:2.8 km
Stockyards:17.2 km
Melbourne Airport:171.9 km
Nee, Clocktower Suites heeft geen zwembad.
Nee, bij Clocktower Suites zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Clocktower Suites heeft Parkeren voor gasten.
Clocktower Suites bevindt zich op 234 Anstruther St, 3564, Echuca, Australië.
Het annuleringsbeleid van Clocktower Suites varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.