- Gratis wifi
- Parkeren
- Airco



1 / 14
Geniet van heerlijke maaltijden in het restaurant van het hotel, een populaire keuze onder reizigers die Olinda bezoeken vanwege het gemak en de smakelijke gerechten.
Verken het historische São Bento klooster, op slechts 700 meter van het hotel. Dit is een belangrijke culturele plek in Olinda.
Ervaar een rustig verblijf, exclusief ontworpen voor volwassenen. Dit zorgt voor een vredige en ontspannen omgeving voor alle gasten.
Kom tot rust in de royale suites 14 of 15. Deze bieden veel ruimte en complete voorzieningen voor een comfortabel en uitgebreid verblijf.
Av. Pres. Kennedy, 187, 53230-630, Olinda, Brazilië
Dicht bij het São Bento klooster
Verken het historische São Bento klooster, op slechts 700 meter van het hotel. Dit is een belangrijke culturele plek in Olinda.
Av. Pres. Kennedy, 187, 53230-630, Olinda, Brazilië
Nee, Hotel Colonial (Adult Only) heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Colonial (Adult Only) zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Colonial (Adult Only) heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Hotel Colonial (Adult Only) inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Colonial (Adult Only) bevindt zich op Av. Pres. Kennedy, 187, 53230-630, Olinda, Brazilië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.