


1 / 3
Kom tot rust bij het buitenzwembad, waar je direct naast het water bij de kiosk terechtkunt voor een verfrissend drankje.
Speel een potje biljart of tafeltennis in de speciale speelruimte of bezoek de speelkamer voor kinderen.
Volgens ervaringen van gasten kan de schoonmaak van het buitenzwembad variëren.
Je kunt je voertuig veilig parkeren in de gratis overdekte parkeergarage die exclusief voor gasten beschikbaar is.
Je loopt in 9 minuten naar het stadscentrum of rijdt 3.5 km naar de Ferrabraz-berg om te deltavliegen.
Kies voor een luxere kameroptie met een eigen balkon, een bubbelbad of een aparte woonruimte.
Het gebouw en het meubilair in de kamers hebben een oudere, vintage uitstraling in plaats van een modern design.
Afstand tot Hotel Das Rosas
Sapiranga:0.3 km
Aeroporto Internacional Salgado Filho:42.1 km
Ja, Hotel Das Rosas heeft 2 zwembaden.
Ja, Hotel Das Rosas hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel Das Rosas heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Hotel Das Rosas inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Das Rosas bevindt zich op R. Sete de Setembro, 824, 93800-122, Sapiranga, Brazilië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.