


1 / 20
Geniet van innovatieve en traditionele gerechten uit de Aostavallei in het restaurant, met grote ramen die een indrukwekkend uitzicht bieden op toppen zoals Dente Del Gigante en Grandes Jorasses.
Ontdek een klein museum ter plaatse met voorwerpen verzameld door de vader van de eigenaar, een voormalig berggids, wat een uniek historisch inzicht biedt.
Profiteer van speciale tarieven bij de Pré-Saint-Didier Spa, op slechts 6 km afstand, voor ontspannende wellness-uren.
Ontspan in een prachtig ingerichte traditionele alpenherberg, compleet met een gezellige open haard, perfect om te genieten van een warme chocolademelk of een smaakvolle cocktail.
Bereik de Dolonne-kabelbaan, op slechts 250 meter afstand, wat een gemakkelijke wandeling van 5 minuten is naar de skipistes.
Geniet van vrije tijd in een aangename tuin met een solarium en een speciale speelruimte voor kinderen, wat een unieke omgeving biedt voor gezinnen.
Begin je dag met een buffet met een ruime keuze aan huisgemaakte taarten, koekjes, croissants en lokale specialiteiten.
Ervaar een hotel doordrenkt van geschiedenis, omgevormd vanuit een oud Glareys-huis, dat een traditionele sfeer van de Aostavallei en een kijkje in het dagelijks leven van de 17e eeuw biedt.
Dit hotel is een charmant toevluchtsoord in de bergen, ideaal voor gezinnen en sightseers die op zoek zijn naar een mix van ontspanning en avontuur. De strategische ligging in Dolonne biedt directe toegang tot de skipistes via de kabelbaan van Dolonne en een panoramisch uitzicht op Courmayeur. De accommodatie beschikt over een kinderspeeltuin en een gezellige taverne met een open haard, perfect om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Gasten prijzen consequent het warme en attente personeel en de uitzonderlijke viergangendiners met lokale gerechten uit de Aostavallei. Voor de beste ervaring kunt u overwegen een kamer met bergzicht te boeken om optimaal te genieten van de prachtige omgeving.
Afstand tot Hotel Des Glaciers
Courmayeur:0.7 km
Great St Bernard Lake:18 km
Grote Sint-Bernhardpas:18.3 km
Geneva International Airport:82.9 km
Nee, Hotel Des Glaciers heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Des Glaciers zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Des Glaciers heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Des Glaciers inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Des Glaciers bevindt zich op Via della Vittoria, 66, 11013, Courmayeur, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.