- Parkeren
- Huisdieren toegestaan

1 / 1
Kom tot rust in eigentijdse, goed uitgeruste kamers in een gerestaureerd 13e-eeuws palazzo met behoud van originele architectonische details.
Wandel binnen 10 minuten naar het Aquarium van Genua en andere belangrijke bezienswaardigheden vanaf deze accommodatie in het historische centrum.
Je dient het incheckproces te voltooien bij het aangrenzende Hotel Palazzo Grillo voordat je toegang krijgt tot je kamer in het aparte gebouw.
Het hotel bevindt zich in een voetgangersgebied, waardoor je vanaf de dichtstbijzijnde parkeerplaats of afzetpunt door smalle straatjes naar de accommodatie loopt.
Sommige kamertypes hebben een indeling over twee verdiepingen met een slaapgedeelte op een vide dat alleen bereikbaar is via een steile trap.
PIAZZA DELLE VIGNE, 6 INT. 10, Genua, Italië
Centrale locatie in de historische wijk van Genua
Wandel binnen 10 minuten naar het Aquarium van Genua en andere belangrijke bezienswaardigheden vanaf deze accommodatie in het historische centrum.
PIAZZA DELLE VIGNE, 6 INT. 10, Genua, Italië
Nee, Dimora Lusso delle Vigne heeft geen zwembad.
Ja, Dimora Lusso delle Vigne hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Dimora Lusso delle Vigne heeft Parkeren voor gasten.
Dimora Lusso delle Vigne bevindt zich op PIAZZA DELLE VIGNE, 6 INT. 10, , Genua, Italië.
In de buurt van Dimora Lusso delle Vigne liggen de volgende populaire attracties: Port of Genova, Porto di Savona, Nervi, Piazza Principe Station, Luchthaven Genua, Lido di Noli, Cavi di Lavagna, Varigotti.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.