


1 / 8
Neem een verfrissende duik in het seizoensgebonden buitenzwembad, omringd door voldoende ligstoelen en schaduwrijke plekken om te ontspannen.
Dompel jezelf onder in de geschiedenis door te verblijven in elegante kasteelkamers in Normandische stijl, die een unieke mix van ouderwetse charme en verfijnd comfort bieden.
Ontdek de rijke geschiedenis van de estancia en het kasteel met boeiende rondleidingen, die je inzicht geven in het verleden en de architectonische details van de accommodatie.
Geniet van gratis luxe maaltijden met traditionele Argentijnse gerechten, waaronder heerlijke empanada's en een complete parrilla-ervaring met verschillende soorten vlees.
Verken 100 hectare zorgvuldig ontworpen parklandschap van de gerenommeerde landschapsarchitect Carlos Thays, perfect voor rustige wandelingen of fietstochten te midden van diverse flora.
Afstand tot Estancia La Candelaria
Lobos:12.2 km
Ministro Pistarini International Airport:77.7 km
Ja, Estancia La Candelaria heeft 1 zwembad.
Nee, bij Estancia La Candelaria zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Estancia La Candelaria heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Estancia La Candelaria inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Estancia La Candelaria bevindt zich op Ruta Nacional 205 Km. 113,5, 7240, Lobos, Argentinië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.