


1 / 19
Het hotel beschikt over een prachtige, schone en groene tuin, een rustige plek om te ontspannen en foto's te maken.
Het hotel biedt veilige parkeermogelijkheden, waardoor gasten zich geen zorgen hoeven te maken over hun voertuigen.
Het hotel verwelkomt huisdieren, waardoor gasten zonder problemen met hun harige vrienden kunnen reizen.
Relax in eenvoudige kamers met tegelvloeren, houten meubels, kabel-tv en gratis wifi.
Het hotel ligt op slechts een paar blokken van het centrale park en biedt gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden en restaurants.
Geniet van de lounge van het hotel, compleet met banken, voor een comfortabele en ontspannen ervaring.
Veel gasten waarderen de rustige en vredige sfeer van het hotel, perfect voor een ontspannen uitje.
Het hotel biedt kamers in vintage stijl die goed bewaard zijn gebleven, wat bijdraagt aan het unieke karakter en de aantrekkingskracht van het pand.
Profiteer van 24 uur per dag assistentie met de 24-uursreceptie van het hotel.
Afstand tot Eugenia
Comitan de Dominguez:0.8 km
Tapachula International Airport:165 km
Nee, Eugenia heeft geen zwembad.
Ja, Eugenia hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Eugenia heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Eugenia inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Eugenia bevindt zich op 1A. CALLE NORTE PONIENTE NUM. 22, COL. CENTRO,, 30020, Comitan de Dominguez, Mexico.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.